Zamówienia oferty i reklamacje 737 452 155

PROMOCJE

Kliknij i sprawdź daną promocję!


Kliknij i sprawdź promocję -10%
Kliknij i sprawdź promocję -20%
Kliknij i sprawdź promocję -50%

Szybkie płatności
https://www.iglaki24.pl/img/przelewy24_05.jpg

O Sklepie

O sklepie - internetowy sklep ogrodniczy
Iglaki24.pl - Internetowy sklep ogrodniczy z roślinami

Wysyłkowa sprzedaż roślin

 

Nasz sklep ogrodniczy online z roślinami prowadzi wysyłkową sprzedaż roślin w Internecie.

Wysyłka roślin - towar przed wysyłką jest kilkukrotnie sprawdzany i bezpiecznie pakowany, sprawdzonym systemem!

Sprzedażą roślin ozdobnych przez Internet zajmujemy się już od 2008 roku. Rośliny wysyłamy przeważnie w doniczkach lub większych donicach, nasze rośliny dniczkowe są odpowiednio nawożone i ukorzenione a o naszej uczciwości i jakości towaru świadczą komentarze uzyskane na allegro, gdzie sprzedajemy rośliny również już od wielu lat. 

Nasza nazwa użytkownika na allegro to kasiekb1.

Internetowa szkółka roślin iglaki24.pl podzielona jest na działy:

Szkółka bylin prowadzi sprzedaż następujących roślin ozdobnych -  byliny ogrodowe, byliny ozdobne, byliny wieloletnie, byliny cieniolubne,  byliny kwitnące, byliny na skalniaki, byliny kwiaty, byliny sadzonki i byliny nasiona.

Szkółka drzew sprzedaż - drzewa iglaste, drzewa liściaste, drzewa owocowe, drzewka owocowe, drzewka bonsai, drzewa zimozielone, drzewka zimozielone,  drzewa ozdobne, drzewa ogrodowe i drzewa sadzonki.

Szkółka krzewów przedaż roślin - krzewy iglaste, krzewy liściaste, krzewy owocowe, krzewy na żywopłot, krzewy ogrodowe, krzewy ozdobne, krzewy zimozielone, sadzonki tuji, sadzonki krzewów i krzewy kwitnące.

Nasz internetowy sklep z roślinami podzieliliśmy na działy, dzięki czemu będzie Wam łatwej przeglądać nasze oferty roślin:

Przy większym zamówieniu roślin ozdobnych i dużych roślinach ogrodowych - dostarczamy rośliny osobiście, po uzgodnieniu warunków dostawy z klientem, pod wskazany adres.

Chętnie pomożemy Wam stworzyć piękny ogród pełen olśniewających roślin ozdobnych. Niesamowite aranżacje ogrodowe, które stworzycie zachwycą każdego! Jeśli będziecie chcieli poszukać roślin, które mogą się Wam spodobać, możecie zajrzeć do działu "KATALOG ROŚLIN" - to jakby taki atlas roślin ozdobnych,  w którym umieściliśmy wszystkie gatunki i odmiany roślin, które do tej pory mieliśmy w swojej ofercie.

Postaramy się podpowiedzieć, kiedy sadzić, gdzie sadzić, jak sadzić, jak często podlewać, jak przycinać, jak pielęgnować? Odpowiemy na każde pytanie i postaramy się przekazać przydatne porady ogrodnicze dotyczące roślin ogrodowych. Sprzedaż roślin, drzew, drzewek, krzewów, bylin i pnączy itd… to nasza pasja  i zawsze staramy się, aby nasz klient był zadowolony, dlatego cena każdej rośliny jest bardzo niska a jakoś wysyłki roślin bardzo wysoka.Wysyłkowa sprzedaż roślin to nasze życie!

Zostań naszym klientem już dzisiaj!

Polub nas na FACEBOOKu i zapytaj o dodatkowy rabat na rośliny ozdobne!

Zapisz się do newslettera a w prezencie otrzymasz 10% rabatu na jednorazowe zakupy